A Nógrád Vármegyei Kormányhivatal Foglalkoztatási, Foglalkoztatás-felügyeleti és Munkavédelmi Főosztálya a Járási Hivatalok Foglalkoztatási Osztályának közreműködésével, a munkáltatói igények alapján októberben és novemberben minden járásban állásbörzét rendez, ahová várják az álláskeresőket és az állást változtatni szándékozókat. A második, október 10-i ingyenes rendezvényt a bátonyterenyei Ady Endre Városi Művelődési Központban tartják.