A Balassagyarmati és a Bátonyterenyei Rendőrkapitányság vezetői további öt évig maradhatnak a pozíciójukban.
Nógrád vármegye rendőrfőkapitánya, dr. Somssich Gabriella rendőr dandártábornok július 1-jei hatállyal további öt évre meghosszabbította Belovai Róbert rendőr alezredes, a Balassagyarmati Rendőrkapitányság vezetője, és Csík Csaba rendőr alezredes, a Bátonyterenyei Rendőrkapitányság vezetője kinevezését.
Kivitelezőt keres Gyula városa az 1802-ben épült Kishíd szerkezeti, szigetelési, burkolati, valamint kő- és fémrestaurátori munkáinak elvégzésére.