mti
2021.04.08. 13:05
Vas Istvánné szakápoló beolt egy pedagógust a Pfizer-BioNTech koronavírus elleni vakcina első adagjával a salgótarjáni Szent Lázár Megyei Kórház oltópontján 2021. április 8-án.
A havi adatokat tekintve szerény bővülés, míg az első négy hónapot összegezve minimális csökkenés figyelhető meg az ágazatban.