Nógrádi sikerek a Zúzmara Futófesztiválon
A húsz nógrádi futó közül a legjobb helyezést a 10 kilométeren rajthoz álló Vidomusz Mónika (Balassagyarmat) érte el, aki a közel háromszáz induló között szerezte meg a hatodik helyet. A másik két távon a pásztóiak remekeltek. A legrövidebb, 5 kilométeres penzumon Tóth Gábor, illetve Mender Laura volt a legjobb nógrádi, míg a félmaratoni fő számon Kürti Zoltán mindössze 3 percet tudott ráverni Bátka Nikolettára.