Idén is elstartol a Telekomosok Fesztiválja, amely öt ikonikus hazai helyszínen hozza el a sport, a kultúra és a digitális világ fúzióját.
A rendezvénysorozat első állomásán Szoboszlai Dominik írja alá a róla készült közel 200 négyzetméteres falfestményt, a többi helyszínen pedig többek között a Carson Coma Akusztik Trió, az Analog Balaton, a Honeybeast vagy Csinszka zenéjére lehet bulizni, de lesz zenelabirintus, urban street sport bemutató és csillagles is.
Tervezési szakaszba léphet uniós források felhasználásával a Zöld Kör projekt. Az elképzelés szerint egy körkörös, 2+1 sávos forgalmi rendszerrel építenék ki a belvárosi körgyűrűt, amely a számítások szerint mérsékelhetné a torlódásokat.