Felvonultak, bort kóstoltak, mulattak az emberek.
Október második szombatján a falu fiataljai díszes népviseletbe öltözve vonultak fel a faluban, hirdetvén, hogy véget ért a szüret, és biztosított a jövő év bora.











Kivitelezőt keres Gyula városa az 1802-ben épült Kishíd szerkezeti, szigetelési, burkolati, valamint kő- és fémrestaurátori munkáinak elvégzésére.