A három óra alatt összesen 27 rendőrségi dolgozó adott vért, hogy így járuljon hozzá a rászorulók életének megmentéséhez.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság épületében tartottak véradást a Magyar Vöröskereszt Nógrád Megyei Szervezetének munkatársai 2017. szeptember 7-én.


Kivitelezőt keres Gyula városa az 1802-ben épült Kishíd szerkezeti, szigetelési, burkolati, valamint kő- és fémrestaurátori munkáinak elvégzésére.